Genel Bulutta Size Özel Bulut

Tek Konsoldan Tüm Altyapınızı Yönetin

Private Cloud Sunucular

CloudPro'nun otomatikleşmiş altyapısı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kendi private cloud ortamınızı tek tuşla birkaç saat içinde oluşturabilirsiniz. Küçük bir başlangıç yerine tüm IT ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir cloud ortamını oluşturmak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. 

Private cloud hizmeti e-ticaret siteleri, oyun geliştiriciler, IT departmanları ve medya şirketleri için ideal bir ortam sunmaktadır.

CloudPro Private Cloud Hizmeti otomatik olarak, 

  • Yönetim sunucusunu ve yönetim sistemini yükler. 
  • Host sunucusunu ve her host sunucunun sanallaştırma katmanını (hypervisor) yükler. 
  • Host sunucusunu yönetim sunucusuna entegre eder. 
  • İhtiyaç durumunda ek network ve kaynak yönetimini sağlar


CloudPro Private cloud hizmeti Apache CloudStack tarafından geliştirilen Citrix Cloud Platform'u ile yönetilir. CloudPlatform esnekliği ve kolay kullanımı sayesinde yenilikçi bir private cloud ortamının özellikleri olan kontrol, verimlilik ve ölçeklenebilirliğe sahip olursunuz.

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, private cloud hizmeti de dedicated veya cloud sunucular, database kümeleri, CDN vb.  diğer tüm hizmet ve çözümlerimizle entegre etmek mümkündür.


  Temel Özellikler
  Otomatik Kurulum ve Ölçeklenebilirlik
  Private ortamınızın kurulumu birkaç saat içinde gerçekleşir. İhtiyaç duyduğunuzda yeni fiziksel, sanal veya kendi   ortamınızdaki sunucuları entegre edebilirsiniz.
  Yönetim ve Kontrol
  Web portali veya mobil telefonunuz üzerinden, API ile ve CloudStack yönetim araçları ile ortamınızı rahatça yönetebilirsiniz.
  Depolama Alanı Entegrasyonu
  Private cloud ortamınızdaki sanal sunucu imajlarını, dosyaları ve diğer kaynakları ilave depolama alanı çözümü ile rahatça   paylaşabilirsiniz.
  Hızlı Kurulum
  Yönetim portalinden oluşturabileceğiniz private cloud ortamı 2-4  saat içerisinde aktif hale gelmektedir.
  Faturalandırma
  Faturlandırma aylık kullanımınıza göre yapılmaktadır. Citrix CloudPlatform Private Cloud Management Server ve Citrix
  XenServer Private Cloud Host Server'ın aylık ödemeleri sabittir. İlave olarak alınabilen disk, işlemci, bellek, Ip adresi, ilave
  network gibi özellikler de faturaya yansıtılmaktadır.


Adres
E-Bülten

Mail listemize katılarak gelişmelerden
haberdar olun.