CloudPro Dedicated Sunucuları

Yüksek Performans İçin Mükemmel Çözüm

Bulutta Fiziksel Sunucular
Dedicated sunucular yüksek performans gerektiren uygulamalarınız için benzersiz bir çözüm sunmaktadır. CloudPro, ihtiyaçlarınıza göre tek işlemcili sunuculardan quad işlemcilere, hex-core'dan GPU işlemcili sunuculara kadar birçok seçenek sunmaktadır. API'ler ile tüm süreçleri yönetmeniz mümkündür.
Dedicated sunucular standart olarak 100 Mbps network hızına ve 5 TB dışarıya bant genişliğine sahiptir. Ayrıca, arttırılabilir RAM ve disk kapasitesi ile de tüm süreçlerinizi güvenle yapabilmenize olanak tanımaktadır. Dedicated sunucuların standart olan tüm özellikleri aşağıda verilmiştir:

Network Web Portali, API & Mobil Uygulamalar
Aylık 5 TB Dışarıya Bant Genişliği Kullanım Bilgisi ve Fatura Takibi
Sınırsız İçeriye Bant Genişliği Otomatik İşletim Sistemi Yüklemesi
Sınırsız Private Network Bant Genişliği Donanım Tanımlama
100 Mbps Public & Private Portlar Gelişmiş Sistem Raporlaması
Public & Private Network ile Kullanıcıya özel VLAN Public & Private Bant Genişliği Takibi
Geographically Redundant DNS Reboot & Konsol Erişimi
Sunucudan Sunucuya Bağlantı Uplink Port Hız Kontrolü
V4 ve V6 IP Adresleri Kullanıcı Yönetimi
Yazılımlar Yardımcı Yazılımlar
CentOS Red Hat® Update Sunucuları
Debian Windows® Update Sunucuları
Red Hat Altyapı Destek Sunucuları
Ubuntu RescueLayer (rescue kernel)
Cloudera Hadoop DNS Çözücüler
FreeBSD PassMark BurnIn Test Sertifikasyonu
Microsoft SQL Server Express Edition Nimsoft Monitoring
MySQL Dijital Transcoding
Citrix XenServer E-posta Teslim ServisiHızlı Provizyon
CloudPro sizlere tamamen otomatikleştirilmiş bir altyapı sunmaktadır. Bu sayede talep edeceğiniz dedicated sunucu yaklaşık 2 saat içinde hazır olacaktır. Üstelik, sunucu konfigürasyonunu yaparken seçeceğiniz firewall ve load balancer gibi ilave hizmetler de sunucunuzla birlikte hazır olacaktır.

Aylık Faturalandırma
Değişen iş yüklerine göre kaynaklarınızın uyum sağlaması önemlidir. Bu sebeple dedicated sunucular ve bu sunucuya yönelik tüm hizmetlerimiz için aylık faturalandırma modelini uyguluyoruz. Uzun süreli taahhüt vermenize gerek olmadan ihtiyaç duyduğunuz performansı yakalayabilirsiniz.

Mükemmelleştirilmiş Mimari
CloudPro, hibrit veya dağıtık bir mimari kurmanıza da olanak sağlamaktadır. Tamamen otomatikleştirilmiş altyapı ve kullanıcı dostu yönetim arayüzü ile public cloud ve dedicated sunucuları aynı VLAN içinde konumlandırabilirsiniz veya farklı tip sunucularınızı sanki bu sunucular aynı rack üzerindeymiş gibi rahatlıkla konuşturabilirsiniz. Üstelik, bu süreçler için gerekli olan back-end network veya bağlantı ürünleri ücretsizdir. 

Geliştirilen sistem ile dedicated sunucunuzun imajını alabilir, bu imajı public cloud sunucunuza yükleyebilirsiniz. Tam tersi işlemi de gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Değişen yoğunluğunuza göre sunucunuzu istediğiniz şekilde klonlayabilir ve fiziksel sunucunuzun imajını alarak daha büyük veya daha küçük bir sunucuya geçiş yapabilirsiniz. 

Yüksek Hız ve Global Network
Kullandığımız 13 veri merkezi ve 16 network noktası 2 Gbit'den daha hızlı bağlantı sağlamaktadır. Bu hız sayesinde her türlü yoğunluğa rahatlıkla cevap verebilirsiniz ve sisteminiz kesintisiz çalışabilir.

Kolay Yönetim
Tüm sunucularınızı ve sunucu açma, kapatma, format atma, load balancing gibi 200'den fazla süreci kullanıcı dostu arayüz, API ve akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile rahatça yönetebilirsiniz.

Tüm sunucu modelleri için tıklayınız.
Adres
E-Bülten

Mail listemize katılarak gelişmelerden
haberdar olun.