Güçlü Veri Yedekleme Çözümü

İş Sürekliliğiniz Kesintiye Uğramasın

CloudPro Server Backup Online Yedekleme Çözümü

CloudPro Server Backup hizmeti ile verileriniz online olarak buluta yedeklenmektedir. Bu çözüm sayesinde doğal felaket veya kullanıcı hatasından kaynaklanan her tür veri kayıplarına karşı önlem alabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre verilerini kaybeden şirketlerin %80’den fazlası 1 yıl içinde faaliyetlerine son vermek durumunda kalmıştır. CloudPro, kullanıcıların verilerini IBM Softlayer veri merkezlerinde yedekleyerek çok güvenli bir depolama ortamı sağlamaktadır. 

Kullanım Kolaylığı

Kurulum ve güncellemeler CloudPro uzmanları tarafından yapılır. Programın kullanıcı dostu arayüzü ile istediğiniz zaman verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Şifreli Veri Transferi

İsterseniz verilerinizi şifreleyerek gönderebilirsiniz, üstelik ücretsiz.

Incremental Backup
Bir kez alınan tam yedek sonrasında, yalnızca değişen dosyalarınızı yedekliyoruz.

Veri Sıkıştırma
IBM teknolojilerinin özellikleri olan “deduplication ve compression” sayesinde verilerinizi %85’e kadar sıkıştırarak transfer edebilirsiniz.

Maliyet Avantajı
Yatırım maliyeti ve operasyonel maliyetler olmadan veri yedekleme çözümüne sahip olabilirsiniz.

IBM Kalite ve Güvencesi
IBM yazılımları ve Softlayer'in bulut altyapısı ile geliştirilen çözüm benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

2 Kıtada Veri Yedekleme
Dilerseniz yedeklenen verilerinizin bir kopyasını Amerika, Avrupa veya Asya'da bulunan Softlayer'ın farklı bir veri merkezinde de depolayabilirsiniz.

Fiyat ve Faturalandırma
CloudPro Server Backup veri kayıplarına ve felaket durumlarına karşı çözümler sunar. İlk yatırım maliyeti olmadan yedeklenmiş veri miktarına göre aylık ödemeler yapılarak kullanılır. Her sunucu için aylık bir lisanslama bedeli vardır ve ay sonunda yedekleme sunucusunda bulunan veri miktarına ve sunucu sayısına göre faturalandırma gerçekleştirilir.  Mart sonuna kadar GB başına 1$ ve yedeklenen sunucu başına 10$ fiyatlandırma geçerli olacaktır. Download ve upload tüm kullanıcılar için ücretsizdir.

Yedeklenebilen Sistemler
Windows, Linux, Microsoft SQL, Microsoft Exchange ve dosya sunucularını rahatça yedekleyebilirsiniz. Farklı yazılım ve işletim sistemleri ile ilgili sorularınız için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Raporlama
Farklı raporlama olanakları sunulmakla birlikte, günlük olarak alınan yedeklerin, toplam kullanılan yedekleme alanının ve kaç gündür sorunsuz yedek alındığının detaylı olarak izlenebildiği bir rapor dü-zenli olarak gönderilmektedir.

Güvenlik
Yedekleme sunucuları ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikasına sahip IBM altyapı hizmetleri ile saklanmaktadır. Yedeklenmiş verilerin kullanıla-bilirliğini artırmak için; veriler iki farklı coğrafik lo-kasyonda iki kopya halinde saklanmaktadır.

Detaylı bilgi için yedekle.co adresini ziyaret edebilirsiniz.

CloudPro Server Backup Broşürü

CloudPro Server Backup çözümü ile sisteminize kurduğumuz
agent ile yedekleriniz alınır ve günlük olarak size bilgilendirme
epostası gönderilerek yedeklenen veri miktarınız size iletilir.
Bu broşürde çözüm hakkında detaylı bilgi verilmektedir 


Adres
E-Bülten

Mail listemize katılarak gelişmelerden
haberdar olun.